تاریخچه

گروه تولیدی سیم و کابل هادی سیم در سال ۱۳۷۲ شمسی با هدف تولید بخشی از سیم و کابل کشور تأسیس شد. در همان ابتدا با تلاش‌های مستمر این صنعت در مدت کوتاهی موفق به دریافت نشان استاندارد ملی از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران گردید. استقبال مصرف کنندگان و نیاز بازار، شرکت هادی سیم را بر آن داشت تا با بهره‌گیری از کادری مجرب و همچنین بکارگیری تکنولوژی پیشرفته و فوق‌پیشرفته گام در عرصه رقابت بازار داخلی و همچنین بازار‌های خارجی نهاد. اعتقاد راسخ ما درک نیاز و جلب رضایت مشتریان بوده و تمام امکانات خود را برای نیل به این مقصود به کارگرفته و با دریافت گواهینامه BRS ISO 9002 از کالیفرنیای آمریکا این مهم را بر لوح عملکرد شرکت نگاشته‌ایم.
پایداری در خط‌مشی اصلی این گروه تولیدی، یعنی تمرکز قوا بر فعالیت در این زمینه، گروه تولیدی هادی سیم را قادر ساخته است تا به جایگاه قابل قبول بازار در زمینه تولید انواع سیم های قابل انعطاف برای کاربری‌های مسکونی، تجاری و صنعتی دست یابد.

هدف ما همواره ارائه بهترین کیفیت کالا برای مصرف کنندگان بوده و جلب رضایت مشتریان و ثبات در کیفیت اصولی هستند که پایبندی به آنها شعار و افتخار ماست.
ما می‌خواهیم و ‌می‌توانیم محصولی بر پایه استاندارد، برای صنعت برق و ساختمان‌سازی کشور پهناور عزیزمان تولید و ارائه نمائیم.

 همت از ما، مدد از او

گواهینامه موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران
گواهینامه ایزو