درباره ما

معرفی گروه تولیدی هادی سیم و خدمات ما

گروه تولیدی هادی سیم دارنده نشان استاندارد ایران و ایزو 9001 تولید کننده انواع سیم‌های برق روکار و توکار

درباره ما:

گروه تولیدی سیم و کابل هادی سیم در سال ۱۳۷۲ شمسی با هدف تولید بخشی از سیم و کابل کشور تأسیس شد. در همان ابتدا با تلاش‌های مستمر این صنعت در مدت کوتاهی موفق به دریافت نشان استاندارد ملی از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران گردید. استقبال مصرف کنندگان و نیاز بازار، شرکت هادی سیم را بر آن داشت تا با بهره‌گیری از کادری مجرب و همچنین بکارگیری تکنولوژی پیشرفته و فوق‌پیشرفته گام در عرصه رقابت بازار داخلی و همچنین بازار‌های خارجی نهاد. اعتقاد راسخ ما درک نیاز و جلب رضایت مشتریان بوده و تمام امکانات خود را برای نیل به این مقصود به کارگرفته و با دریافت گواهینامهBRS ISO 9002  از کالیفرنیای آمریکا این مهم را بر لوح عملکرد شرکت نگاشته‌ایم.  پایداری در خط‌مشی اصلی این گروه تولیدی،یعنی تمرکز قوا بر فعالیت در این زمینه، گروه تولیدی هادی سیم را قادر ساخته است تا به جایگاه قابل قبول بازار در زمینه تولید انواع سیم های قابل انعطاف برای کاربری‌های مسکونی، تجاری و صنعتی دست یابد.

هدف ما همواره ارائه بهترین کیفیت کالا برای مصرف کنندگان بوده و جلب رضایت مشتریان و ثبات در کیفیت اصولی هستند که پایبندی به آنها شعار و افتخار ماست. ما می‌خواهیم و ‌می‌توانیم محصولی بر پایه استاندارد، برای صنعت برق و ساختمان‌سازی کشور پهناور عزیزمان تولید و ارائه نمائیم.

 

همت از ما، مدد از او

:About us

   Hadi sim, a manufacturing company of wire and cable was established in 1993 (solar calendar) in order to satisfy some requirements of wire and cable in the country beginning due to the sustained efforts of specialists in the field we  succeeded in getting the national standard sing in a short time from Iran’s industrial research and standard institute Consumers interest and market demand led this company to step into the domestic and global market using skilled staff and advanced and high technology. Our firm belief is to understand and satisfy customers demand and we have put all our facilities to use to achieve this goal and it has become a motto by receiving some certificate from California, U.S such as BRS-ISO9002 Sustaining the company’s main policy which is concentration has made this company able to reach an acceptable position in the market producing a variety of flexible wires for domestic, business and industrial use. Our aim is to provide best quality product for consumers.


Keeping the customers satisfied and stability in high quality are principles to which we are faithful and it is our motto and honor.

Hope of us, help from him

 1. Jan, 1970
  فعالیت‌های گروه تولیدی هادی سیم

  گروه تولیدی هادی سیم در سال ۱۳72 پس از دریافت مجوز از وزارت صنایع و معادن و همچنین اخذ گواهینامه‌های استاندارد مربوطه و با هدف تأمین بخشی از نیازهای صنعت برق و ساختمان‌سازی کشور و همچنین صادرات محصولات تولیدی خود به سایر کشورها فعالیت تولیدی خود را با استعانت از خداوند متعال آغاز نمود. این گروه تولیدی با بهره مندی از  ماشین‌آلات صنایع سیم و کابل قادر به تولید انواع سیم و کابل با رعایت کامل مقررات مربوط به استاندارد تعریف‌شده ایران می‌باشد.

  این گروه تولیدی مصمم است با حضور در رقابتی فعال و مؤثر در مقابل سایر رقبا حرکت کرده و با حضور فعّالانه خود در بازارهای داخلی و جهانی در جهت اعتلای آن گام بردارد و در این راستا با تدوین خط مشی کیفیت، اهداف عالیه خود را به مرحله اجرا درآورد. خط مشی گروه تولیدی هادی سیم در راستای بهره وری و تولید محصولاتی در سطوح بالای استاندارد به شرح زیر است:

  »  استفاده بهینه از نیروی انسانی

   » نظارت بر عملکرد خطوط تولید و کارکرد دستگاههای تولیدی

  »  بررسی امکانات بالقوه و ارائه بهترین راه جهت بالا بردن کمیت و کیفیت محصولات

  »  نظارت بر نصب و راه اندازی دستگاههای جدید جهت ارتقای کمی و کیفی تولیدات

  »  بالا بردن سطح دانش فنی مدیر و کارکنان

  این گروه تولیدی توانسته است نشان استاندارد را از موسسه استاندارد تحقیقات صنعتی ایران (اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان تهران) دریافت نماید و نیز با توجه به تلاش مدیر و متخصصین کارخانه در زمینه تحقیق و توسعه در جهت تولید محصولات ایده آل و با کیفیت بالا و استفاده بهینه از امکانات مدرن خود و در پاسخگویی به نیازهای آتی کشور  گام بزرگی بردارد و نیز با توجه به محوری دانستن موضوع کیفیت در تولید موفق به استقرار سیستم مدیریت کیفیت ایزو شده است. لذا این واحد با امکانات متنوع و با توان تولید بالا قادر به تولید انواع سیم و کابل بوده و همیشه رضایت مشتریان خود را مدنظر قرار داده و آن را یک اصل غیرقابل تغییر محسوب می‌نماید در حال حاضر آمادگی کامل خود را جهت عقد قرارداد فروش و تحویل به موقع تولیدات با رعایت کامل استاندارد ملّی ایران و با قیمت‌های مناسب اعلام می‌دارد.

ما حرفه‌ای کار می‌کنیم

این واحد با امکانات و دستگاه‌های متنوع و با توان تولید بالا قادر به تولید انواع سیم و کابل بوده و همیشه رضایت مشتریان خود را مدنظر قرار داده و آن را یک اصل غیرقابل تغییر محسوب می‌نماید.